Chystáte svůj životní krok?

Rozhodl se přítel, že si vás chce vzít?

Pokud se chystáte zpečetit vaši lásku a plánujete svatbu, budete potřebovat Svatební oznámení , které neodmyslitelně patří k tomuto rituálu, a dáte jím na vědomí všem svým blízkým, že jste se tak rozhodli a oni můžou plánovat pracovní dovolenou, aby se s vámi v osudný den mohli podělit o vaše štěstí.

Nevíte, jak začít s přípravami?

Možná si myslíte, že svatební oznámení nemusí být nijak výjimečné, ale dobře zvažte, jak bude vypadat, protože se jedná o první zveřejněný příslib související s vaší svatbou a lidé podle něj budou usuzovat, jak bude celý den vypadat a zda se k vám, jako k páru, hodí. Určitě si nechcete utrhnout ostudu a i po letech, kdy jej náhodou objevíte založené mezi fotografiemi, budete spokojeni s tím, jak vypadalo.

Sortiment

Jsme připraveni vám vyrobit svatební oznámení, které si budete přát. Můžete vybírat z našeho katalogu, nebo si zadat individuální požadavky a my vám jej vyrobíme na míru. Mimo něj vám ve stejném konceptu vytvoříme také jmenovky, etikety na víno, obálky, košíčky na výslužku, ubrousky a mnoho dalšího. Informujte se o našich službách.